Tokio Hotel Greece-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Greece-Forum
Έχετε twitter ? Αν ναι , κάντε μας follow εδώ .
Πείτε μας την γνώμη σας για τις αλλαγές μας! εδώ .
Ενημερωθείτε για τα τελευταία νέα που αφορούν τους Τokio Hotel εδώ .

You are not connected. Please login or register

RTL – 100 Prozent Karl Lagerfeld – 25.11.2011

Go down  Message [Page 1 of 1]

MariaBK

MariaBK

Πατήστε εδώ για να δείτε το video.

ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ



Είναι Ο σχεδιαστής για πολλούς ανθρώπους. Επίσης άνθρωποι που δεν είναι τόσοεξοικειωμένοι με τη μόδα, νομίζω ότι ξέρουν Karl Lagerfeld, σε κάθε περίπτωση.



Έχει όραμα. Ξέρει ακριβώς τι θέλει και πώς θα φαίνεται καλό. Δεν περιορίζει κανέναν. Έχω κάνει ήδη φωτογραφήσεις με πολλούς ανθρώπους και περνούσα τόσο καλά όσο στη φωτογράφηση με τον Karl Lagerfeld.



Ήταν επίσης σημαντικό για τους νέους. Όταν σκέφτομαι το παρελθόν, όταν ήμουν πολύ νέος και ζούσα σε χωριό, δεν είχα παρατηρήσει πολλά σχετικά με τη βιομηχανία της μόδας. Το H & M είναι κάτι που πολλοί άνθρωποι γνωρίζουν και να είναι προσιτό για όλους. Και ήταν εντυπωσιακό ότι ένας μεγάλος σχεδιαστής έχει σχεδιάσει κάτι για το H & M.



Ήξερε πολλά για τη μουσική βιομηχανία, όταν μιλάγαμε για νέους καλλιτέχνες, για  ανθρώπους που έχουν μόλις ξεκινήσει. Και επικεντρώνεται σε αυτό. Και επίσης θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ σημαντικό. Το πνεύμα του από το χρόνο για τη μουσική και την τέχνη , για όλα τα πράγματα που θα προκύψουν.



Δεν μπορώ να φανταστώ ότι κάποια μέρα δεν θα ακούμε τίποτα για αυτόν. Εφ' όσον ο ίδιος μπορεί να δει με κάποιο τρόπο μπροστά, πάντα θα είναι ένα πολύ σημαντικό μέρος της βιομηχανίας της μόδας.


Thanks to ~Nik~ @ Official German FC
Μετάφραση από TokioHotel-Info




Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum