Tokio Hotel Greece-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Greece-Forum
Έχετε twitter ? Αν ναι , κάντε μας follow εδώ .
Πείτε μας την γνώμη σας για τις αλλαγές μας! εδώ .
Ενημερωθείτε για τα τελευταία νέα που αφορούν τους Τokio Hotel εδώ .

You are not connected. Please login or register

RTL Punkt 12 - 27.06.2011

Go down  Message [Page 1 of 1]

1RTL Punkt 12 - 27.06.2011 Empty RTL Punkt 12 - 27.06.2011 Mon Jun 27, 2011 9:56 am

MariaBK

MariaBK




ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ


Katja: Έχουμε συχνά αναρωτηθεί, αν Tokio Hotel εξακολουθούν να υπάρχουν. Εκτός από μια σύντομη εμφάνιση στο Λος Άντζελες, τα παιδιά φαίνεται πως έχουν χαθεί τον τελευταίο μήνα. Αλλά τώρα Tokio Hotel είναι δυνατά πίσω. Το όνομα τα λέει όλα, μόνο στο Τόκιο, σε μια συναυλία Bill, ο Tom και οι άλλοι εμφανίστηκαν ξανά. Τόσο διαφορετικοί που θα μπορούσαν να επισκιάσουν ακόμη και τη Lady Gaga. Η Nicole Scherbart ξέρει περισσότερα ...
Τα μαλλιά αυστηρά με ζελέ, το παλτό ομαλά δεμένο και στη συνέχεια αυτά τα δολοφονικά παπούτσια. Στις προφανώς είκοσι εκατοστών πλατφόρμες, ο Bill κυριολεκτικά κυριαρχεί στο κόκκινο χαλί και κινείται με την Lady Gaga στο ίδιο επίπεδο ... εμμ,  παπούτσι-επίπεδο.
Bill: ''Είμαι ενθουσιασμένος, όλοι φωνάζουν και το πλήθος είναι καταπληκτικό. Είμαστε σίγουρα εντελώς ενθουσιασμένοι απόψε"
« Τρίξε τα δόντια παρ' το!», Σκέφτεται η Lady Gaga με τεχνητό make-up. Επειδή οι Tokio Hotel είναι πραγματικά μέγα-αστέρια στην Ιαπωνία. Αρέρουν πραγματικά πολύ στους θαυμαστές τους. Τρελάθηκαν τελείως, όπως και εδώ κατά τη διάρκεια της τελευταίας επίσκεψής τους. Εν τω μεταξύ αισθάνονται σχεδόν στο σπίτι τους στην Άπω Ανατολή.
Bill:''Είναι τόσο φοβερό εδώ. Δεν θέλω να φύγω ποτέ ξανά. Οι τύποι εδώ είναι τόσο κομψοί. Κομψά μπουφάν και  παπούτσια ... Είναι εξωπραγματικό εδώ ... πριν νόμιζα πως το  Λος Άντζελες ήταν μέρος για ψώνια.''
Το Λος Άντζελες είναι το θετό σπίτι του Μαγδεμβουργιανού. Εκεί δουλεύουν πάνω στο νέο τους δίσκο. Αλλά τόσο συχνά όσο το πρόγραμμα το επιτρέπει, μένουν στην Ιαπωνία. Και επειdή είναι τρομερά συναρπαστικό για τον Bill και τον Tom, τα νεύρα τους είναι ευαίσθητα μερικές φορές όσο υπογράφουν αυτόγραφα ...
Tom: "Σταματήστε να λέτε βλακείες αλλίως θα έρθω εκεί ... Εγώ δεν υπέγραψε κανένα από αυτά!"
Bill: " Τοm! Τα έβαλες εδώ για μένα. Είσαι ηλίθιος;"
Tom:''Είσαι απλά τρελός ..."
Bill: "Τα έβαλες εδώ για μένα."
Tom:''Δεν το έκανα - δεν ήταν για σένα."
Δύο αδέλφια να τσακώνονται,  επίσης ανήκει στην καθημερινή ρουτίνα των Tokio Hotel. Στη συναυλία για τα θύματα του σεισμού, το Σαββατοκύριακο, τα πάντα φαίνεται να είναι σε ισορροπία και πάλι. Και πώς θα μπορούσε αυτό να είναι αλλιώς: ο Bill και πάλι στα "Μου αρέσει να τραβάω την προσοχή- ρούχα".  Από πού αυτός ο άντρας παίρνει τις στιλιστικές του ιδέες ;  Τέλος πάντων, τουλάχιστον με τα ρούχα του κατάφερε να γίνει ο νέος κύριος Gaga στην Ιαπωνία.


Source

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum