Tokio Hotel Greece-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Greece-Forum
Έχετε twitter ? Αν ναι , κάντε μας follow εδώ .
Πείτε μας την γνώμη σας για τις αλλαγές μας! εδώ .
Ενημερωθείτε για τα τελευταία νέα που αφορούν τους Τokio Hotel εδώ .

You are not connected. Please login or register

Bravo #13/2011 – Russia

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Bravo #13/2011 – Russia Empty Bravo #13/2011 – Russia Mon Jun 20, 2011 5:48 am

Nata

Nata
Admin
Admin

Bravo #13/2011 – Russia 440ccf136722794 Bravo #13/2011 – Russia 7b295b136722803

COMEBACK!
Επιτέλους συνέβη! Οι Tokio Hotel έφτασαν στη Ρωσία για τα Muz-TV βραβεία! Το BRAVO συναντήθηκε με το συγκρότημα και έμαθε πολλές ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες για τις ζωές τους.
Η συντάκτης του BRAVO, Lisa, μίλησε με τα παιδιά στο Olympiysky λίγα λεπτά πριν την τελετή των βραβείων Muz-TV.


Bravo: Ένας μεγάλος αριθμός θαυμαστών ήταν έξω από το ξενοδοχείο! Ήρθαν για να σας δουν, αλλά ξαφνικά ένας φύλακας βγήκε και είπε ότι ζητήσατε τα κορίτσια να μην φωνάζουν.
(και οι τέσσερις γελούν)
Georg και Tom: Τι;
Bill: Wow! Ποτέ δεν είπαμε σε κανένα! Αντιθέτως! Μας αρέσει όταν οι fans είναι τόσο χαρούμενοι να μας υποδεχτούν. Την επόμενη φορά, αν ακούσετε κάτι τέτοιο, να μας το πείτε, θα τον διώξουμε αμέσως!

Bravo: Ωραία, πάλι καλά! Τα σκυλιά σας τα φέρατε και αυτά στη Μόσχα ξανά;
Bill: Δυστυχώς όχι, δεν το κάναμε. Μείνανε σπίτι. Την προηγούμενη χρονιά πήραμε τους δύο μεγάλους σκύλους μας (έναν ράτσας German shorthaired και ένα Labrador) στην περιοδεία. Αλλά δεν θα μείνουμε για πολύ στη Μόσχα, οπότε αποφασίσαμε να μην αναστατώσουμε τα σκυλιά μας. Αν μπορούσα να αλλάξω τους κανόνες, θα άφηνα τα ζώα να ταξιδεύουν μαζί με τους επιβάτες στα αεροπλάνα. Κατά τη διάρκεια της περιοδείας, όταν ταξιδεύαμε με λεωφορείο, ο σκύλος κοιμόταν μαζί μου στο κρεβάτι μου.

Bravo: Bill, το video στο οποίο εμφανίστηκες με μούσι, προκάλεσε χαμό στο διαδίκτυο. Ήταν αληθινό μούσι;
Tom: Όχι! Ήταν προπαρασκευασμένο! Ζωγραφίστηκε στον υπολογιστή αργότερα. (όλοι γελούν).
Bill: Μπορεί να σας ξαφνιάζει, αλλά και το δικό μούσι μου μεγαλώνει. Δεν περίμενα πως οι 3 ημερών τρίχες μου θα προκαλούσαν τέτοιο σαματά. Η κάμερα δεν ήταν πολύ καλή και σκέφτηκα πως κανείς δεν θα το προσέξει. Στην πραγματικότητα, στο σπίτι είμαι πάντα αξύριστος. Ξυρίζομαι μόνο όταν πρέπει να βγω έξω.

Bravo: Επίσης ντύθηκες σήμερα… Έχεις μια κουκούλα με γούνα. Άλλα έχει 25ο C στη Μόσχα!
Bill: Ναι, δεν ήξερα ότι είναι τόσο ζεστά εδώ.
Tom: Θέλω να προσέξετε ότι δεν είναι αληθινή γούνα! Και είμαστε χορτοφάγοι, στην πραγματικότητα.

Bravo: Ωραία! Βill, έχετε εσύ και ο αδερφός σου κάνει το twin-tattoo που σχεδιάζατε;
Βill: Ο Tom δεν έχει αποφασίσει ακόμα αν θα το κάνει! Φοβάται τα τατουάζ.
Tom: Έχω ήδη κάνει piercings που πονάνε πολύ, αλλά τατουάζ…είναι κάπως τρομακτικό. Γιατί πρέπει να καλύψω το ωραίο μου σώμα με τατουάζ; (ο Bill γελάει). Νομίζω πως θα ήταν κατάλληλο για τον Bill αν έκανε τατουάζ σε όλο του το σώμα, συμπεριλαμβάνοντας και το πρόσωπο. Θα ήταν κρίμα να το κάνω στο ωραίο μου πρόσωπο.

Bravo: Αλλά αν τελικά αποφασίσετε να το κάνετε, τι θα ήταν;
Bill: Ένα μικρό μήνυμα κατανοητό μόνο από εμάς, σε ένα μέρος που κανείς δεν θα μπορεί να δει.

Bravo: Bill, ο Adam Lambert μιλάει για εσένα σε κάθε συνέντευξη. Τι θα γίνει αν σε πάρει τηλέφωνο και σε καλέσει σε ένα εστιατόριο;
Bill: Δεν τον ξέρω και δεν έχει το κινητό μου! Oπότε φαίνεται πως δεν είναι η μοίρα του να δειπνήσει μαζί μου. (φαίνεται πονηρός).

Bravo: Έχω βρει κάτι στο διαδίκτυο! Υπάρχει κάτι που ονομάζεται banned. Είναι δίδυμα αδέρφια που είναι ερωτευμένα το ένα με το άλλο και λοιπά… (τα παιδιά φαίνονται αμήχανα)
Tom: Εχχμμ… υπάρχουν δίδυμα αδέρφια που είναι ερωτευμένα το ένα με το άλλο?
Bill: Twin-cest;
Bravo: Ναι, κάποιοι άνθρωποι σας ζωγραφίζουν ακόμη και σε διάφορες πόζες.
Bill: Εμένα και τον Tom;
Tom: Τι βλακεία; Είναι νόμιμο, στην πραγματικότητα; (γελάει)
Bill: Αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να είναι τρελοί.
Tom: Συγγνώμη, αλλά δεν θέλω να έχω τίποτα κοινό με αυτούς τους ανθρώπους. (όλοι γελούν)

Bravo: Ναι, υπάρχουν πολλοί άνθρωποι με τρελή φαντασία. Αλλά πότε ήταν η τελευταία φορά που συναντήσατε μη αρεστούς ανθρώπους;
Bill: Η τελευταία φοβερή περίπτωση ήταν όταν κάποιος έκανε διάρρηξη στο σπίτι μας στη Γερμανία. Εξαιτίας αυτού (του γεγονότος) μετακομίσαμε στις Η.Π.Α και τώρα ζούμε στο Λος Άντζελες. Είναι πολύ δύσκολο να ζήσουμε στην Ευρώπη. Κάποιοι άνθρωποι είναι απλά τρελοί. Έχουν κάποιου είδους μανία. Μπορούν να κάνουν τα πάντα! Μπορεί μεταξύ τους να υπάρχουν και αυτοί που κάνουν banned. (γελάει) Μια μέρα, καταλάβαμε πως πρέπει να μείνουμε υπό τον έλεγχο φυλάκων όλη την ώρα. Μια τέτοια ζωή έγινε ανυπόφορη…

Bravo: Τι κάνετε στο Λος Άντζελες;
Bill: Δουλεύουμε για το νέο μας άλμπουμ. Τα Σαββατοκύριακα κολυμπάω στην πισίνα όλη μέρα και διασκεδάζω σε λούνα παρκ. Ο Tom και εγώ έχουμε εμμονή με αυτά. Γιορτάσαμε τα εικοστά μας γενέθλια σε ένα λούνα παρκ, αλλά αυτό ήταν στη Γερμανία.
Tom: Μου αρέσει το τζετ σκι και τα quadracycle (ποδήλατο με 4 ρόδες που κινείται με ανθρώπινη δύναμη). Μου αρέσει οτιδήποτε με κινητήρα! Στο Λος Άντζελες μας αρέσει επίσης το γεγονός ότι μπορούμε να πάμε στο soupermarket να πάρουμε γιαούρτι, να νοικιάσουμε ένα αμάξι…
Georg: Να κάνουμε ένα ιδιαίτερο χτένισμα στο κομμωτήριο… (όλοι γελούν)
Bill: Επιπλέον είναι ωραίο που όλα τα soupermarket στις Η.Π.Α είναι ανοιχτά όλο το εικοσιτετράωρο.
Tom: Ακόμη και εκεί ζούμε κάπως απομονωμένα. Δεν μπορούμε να είμαστε 100% ελεύθεροι. Την περισσότερη ώρα μένουμε σπίτι.
Φράσεις:
‘’Είναι κρίμα που δεν μπορούμε να φέρουμε και τα σκυλιά μας μαζί μας’’
‘’Από τότε που έγινε διάρρηξη στο σπίτι μας, δεν μπορούμε να ζήσουμε στην Ευρώπη’’


Κάτω από τις φωτογραφίες:
1- Ο Bill ξέρει μόνο ένα τραγούδι στα ρώσικα – το ‘’Kalinka’’.
2- Οι fans περίμεναν το αγαπημένο τους συγκρότημα για 48 ώρες!
3- Ο Βill περπατούσε με ζεστή κουκούλα στη Μόσχα.
4- Τα παιδιά υπέγραψαν αυτόγραφα μπροστά από το ξενοδοχείο Ritz-Carlton.
5- Οι μουσικοί χάρηκαν που βρέθηκαν στη Μόσχα ξανά.
6- Όσο οι fans περίμεναν, ο Tom έφτιαχνε τα μαλλιά του.
7- O Tom συμβούλεψε τον Bill να κάνει τατουάζ σε όλο του το πρόσωπο.
8- Ο Georg κορόιδευε τον Tom όλη την ώρα.



Αγγλική μετάφραση από Haylie @ TokioHotelNews.Ru
Thanks to tokiohotel-gr.com


2Bravo #13/2011 – Russia Empty Re: Bravo #13/2011 – Russia Mon Jun 20, 2011 10:57 am

Xristina

Xristina

awww mwre *.*

3Bravo #13/2011 – Russia Empty Re: Bravo #13/2011 – Russia Mon Jun 20, 2011 11:04 am

Nata

Nata
Admin
Admin

Nai mporw na pw apo tis kaliteres sinenteukseis tous xD

4Bravo #13/2011 – Russia Empty Re: Bravo #13/2011 – Russia Tue Jun 21, 2011 12:46 am

BSTkaulitz

BSTkaulitz

Ένα μικρό μήνυμα κατανοητό μόνο από εμάς, σε ένα μέρος που κανείς δεν θα μπορεί να δει.

OMG!ahahahah dld p porei n ein auto?hmmmmm Bravo #13/2011 – Russia 674635

Psonara o Tom k paralhla fovitsiarhs lol
Eleos pia m autn tn Adam -.- k g t banned no comm

Nata Thaaaaanks!Ontws htan mia ap ts pio teleies sunenteu3eis ts Bravo #13/2011 – Russia 184758

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum